Pytania na wieczór panieński

Wieczór panieński rządzi się swoimi prawami. Oprócz dekoracji, przekąsek i dobrej muzyki ważne są zabawy, które urozmaicają tę wyjątkową noc. Do najbardziej popularnych gier zaliczamy serię pytań skierowaną do panny młodej. Dotyczą one w szczególności jej przyszłego męża, ich wspólnej przyszłości, a przede wszystkim mają na celu sprawdzenie jak dobrze para młoda się zna. Przed panieńskim zadajcie pytania przyszłemu panu młodemu i poproście go o zachowanie dyskrecji. 

Test znajomości Pana Młodego

Jeśli jesteście ciekawe jak dobrze główna bohaterka zna swojego przyszłego męża, na początku wieczoru panieńskiego zadajcie jej kilka pytań, po czym sprawdźcie czy zgadzają się z odpowiedziami pana młodego. Poniżej podajemy kilka pytań, które z pewnością urozmaicą początek imprezy.

 1. Jakiej potrawy najbardziej nie lubi?
 2. Jaka jest jego ulubiona potrawa?
 3. Jaki jest jego ulubiony kolor?
 4. Jak nazywa się jego ulubiony zespół muzyczny?
 5. Jak nazywa się imię jego pierwszego zwierzątka?

Pytania o związek

Kategoria ta ma za zadanie sprawdzić jak Ona i On dobrze się znają, w jakim stopniu pamiętają wspólną historię i co myślą o przyszłości razem. Pamiętajmy, by nie brać pytań zbyt poważnie, ponieważ to tylko zabawa!

 1. Kiedy się poznali?
 2. Ile chcą mieć dzieci?
 3. Gdzie poszli na pierwszą randkę?
 4. O co najczęściej się kłócą?
 5. Gdzie się pierwszy raz pocałowali?

Oprócz zabawiania panny młodej, ważne jest zaangażowanie wszystkich zaproszonych gości, dlatego dobrym pomysłem na zabawę są pytania o to co przyszła małżonka ma na sobie. Po rozpoczęciu imprezy dajcie sobie chwilę na nadrobienie wszystkich zaległości, następnie poproście bohaterkę wieczoru o opuszczenie pomieszczania, by w tym czasie zapisać wszystkie elementy jej garderoby. Dla lepszej zabawy zaznaczcie, że również kolor paznokci i ilość pierścionków na dłoniach ma znaczenie. Osoba, która najdokładniej opisała strój panny młodej, wygrywa. 

Pikantne pytania na wieczór panieński albo, albo

Podczas zadawania tych pytań nie trzeba się skupiać na parze młodej tylko puścić wodze fantazji i wybierać najbardziej szalone porównania. O to kilka propozycji, z których możecie skorzystać podczas spisywania pytań:

 1. Na film albo do kina?
 2. Usta albo oczy?
 3. Prawda albo kłamstwo?
 4. Zdrowie albo pieniądze?
 5. Włosy krótkie albo długie?

Dobrym pomysłem na zwieńczenie serii pytań będzie prezent dla panny młodej wcześniej przez was przygotowany. 

Teks powstał przy współpracy z https://www.loft44.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *